نسخه آزمایشی

فرماندار سرپلذهاب خبرداد:

بهره برداری از ۳۲ طرح عمرانی و تسهیلاتی در هفته دولت /تشریح برنامه های هفته دولت در شهرستان


فرماندار سرپلذهاب از بهره برداری و افتتاح ۳۲ طرح عمرانی و تسهیلاتی با اعتباری بالغ بر ۶۱۰میلیارد و ۶۷۲ میلیون ریال در هفته دولت در شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب؛مهندس جمالی نیا  فرماندار سرپلذهاب ضمن گرامیداشت آغاز هفته دولت و یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهارداشت : درهفته دولت ۳۲ طرح عمرانی و تسهیلاتی با اعتباری بالغ بر ۶۱۰میلیارد و ۶۷۲ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی، استانی و زلزله در شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

 

ایشان بابیان اینکه ۲۸ طرح عمرانی و ۴ طرح تسهیلاتی اشتغالزایی خواهدبود ادامه داد :  طرحهای عمرانی بااعتباری بالغ بر ۵۶۸میلیارد و ۱۷۲ میلیون ریال و تسهیلات اشتغالزایی بااعتباری بالغ بر ۴۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان افتتاح می شود.

 

وی تصریح کرد : کارگاه تولید ظروف یکبار مصرف، تولید انواع درب و پنجره در صنعت upvc ، تولید مصنوعات چوبی و تهیه و بسته بندی بذر از نمونه طرحهای اشتغالزایی است که در هفته دولت از آنها بهره برداری می گردد.

 

فرماندار شهرستان اذعان داشت : روکش آسفالت قطعه ۸ بزرگراه کربلا (جاده کمربندی) ، آسفالت راه روستایی روستاهای دارتوت، شیخ حسن، مهکی ناصر، رستک و امامیه علیا ، روکش آسفالت مسیر سراب ذهاب به ازگله به طول هشت و نیم کیلومتر ، روکش آسفالت مسیر سراب ذهاب به بزمیرآراد به طول ۸ونیم کیلومتر، آسفالت و بهسازی معابر سطح شهر ، اصلاح و بهینه سازی‌ برق روستایی دهستانهای دشت ذهاب، پشتنگ و جگیران، احداث ۳هزار و ۳۰۰ متر طول شبکه فشار ضعیف شهری ، ساخت هفت مدرسه،ایستگاه پمپاژ قراویز احداث کانالهای های آبیاری کشاورزی در منطقه و کلنگ زنی گازرسانی به ۱۱ روستای محور بریموند از طرحهای عمرانی هفته دولت در شهرستان است.

 

وی افزود : مدرسه ۱۵ کلاسه ندای زینب ، دبستان آزادگان ، آموزشگاه استثنایی توحید۱ و ۲، دبیرستان خدیجه کبری(س) ، ِمدرسه ۱۵ کلاسه نصر و یک سالن ورزشی و فرهنگی ۷ واحد آموزشی است که ساخته شده و همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسد.

 

جمالی نیا خاطرنشان کرد : برگزاری یادواره شهدای کارمند ، برگزاری مراسم روز کارمند، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای شهرستان و حضور منسجم در نمازجمعه از دیگر برنامه هایی است که در هفته دولت در شهرستان برگزار خواهدشد.اوقات شرعی
آب و هوا