نسخه آزمایشیجلسه شورای اداری شهرستان سرپلذهاب به مناسبت هفته وحدت و هفته بسیج برگزار شد


جلسه شورای اداری شهرستان سرپلذهاب به مناسبت هفته وحدت و هفته بسیج در سالن جلسات فرمانداری شهرستان باحضور معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ، امام جمعه ،فرمانده سپاه و جمعی ازمسئولین در سرپلذهاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب ،امام جمعه سرپلذهاب در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته وحدت‌ و یادآوری برحفظ برادری و انسجام جامعه اهل سنت و اهل تشییع در سرپلذهاب،گفت:

سرپلذهاب نماد وحدت مذاهب مختلف اسلامی است و اتحاد و وحدت در بین برادران مسلمان با مذاهب مختلف در این شهرستان مثال زدنی است.

 

وی با بیان اینکه هفته وحدت ابتکارامام راحل برای خنثی شدن توطئه های تفرقه افکنانه استکبار بود، تصریح کرد: امام راحل و رهبر انقلاب منادی و مدافع وحدت اسلامی هستند از این رو باید خروجی هفته وحدت باید ارتقاء بصیرت و آگاهی مردم و تحکیم وحدت مذاهب مختلف اسلامی باشد.

 

امام جمعه شهرستان گفت: توطئه ها و ترفندهای دشمن باید رصد شود تا راه درست برای مقابله و خنثی سازی آن انتخاب شود.

 

در ادامه پیرکرمی معاونت سیاسی اجتماعی شهرستان سرپلذهاب گفت: با وحدتی که بین اهل تشیعه و اهل سنت شهرستان وجود دارد ثابت کردیم در هر دوره از زمان انقلاب و جنگ تحمیلی در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده ایم و ثابت کردیم هیچ اختلافی بین مذاهب مختلف شهرستان وجود ندارد.

 اوقات شرعی
آب و هوا