نسخه آزمایشیسالن چند منظوره ٩ دی سردار شهید اسدالهی در روستای کوئیک عزیز بخش مرکزی شهرستان سرپلذهاب افتتاح شد


با حضور سردار جانشین سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه ، فرماندار سرپلذهاب، فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب ، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان ، سالن چند منظوره ٩ دی سردار شهید اسدالهی در روستای کوئیک عزیز بخش مرکزی شهرستان سرپلذهاب مورد افتتاح قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب ؛ این سالن ورزشی چند منظوره با مساحت یک هزار و ۶۰ مترمربع با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان جهت استفاده و رفاه حال جوانان این منطقه مرزی به همت سپاه ناحیه سرپلذهاب احداث شده است‌.

 

سردار مرتضی مرادی جانشین سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه نیز ضمن گرامیداشت یاد شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و تکریم خانواده های ایثارگران ،گفت:پس از زلزله سال ۹۶ در این منطقه سرپلذهاب  باید به دنبال این باشیم تا دوباره با ایجاد فضاها و تجهیزات ورزشی در محلات و روستاها نشاط اجتماعی را در بین مردم بویژه جوانان فراهم سازیم.

 

وی با بیان این که شور سازندگی موجب نشاط اجتماعی و تزریق روحیه امید و طراوت در جامعه می شود، اضافه کرد: موج خدمت رسانی به برکت بسیج در سراسر کشور همچون دریایی در جریان است و باید شکرگذار این نعمت باشیم.اوقات شرعی
آب و هوا