نسخه آزمایشی

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

شهرستان آماده میزبانی شایسته از زائرین اباعبدالله الحسین (ع) است / آماده شدن ۸ نقطه در شهرستان برای استقرار موکب های خدمت به زائرین


فرماندار سرپلذهاب از آمادگی شهرستان جهت میزبانی شایسته از زائرین اباعبدالله الحسین (ع) خبردادوگفت : ۸ نقطه در شهرستان برای استقرار موکب های خدمت به زائرین آماده شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب ؛فرماندار سرپلذهاب اظهارداشت : ایجاد موکب در سامانه ثبت موکب کشوری تعریف شده است وکسانی که در خواست موکب دارند برای ثبت موکب باید به سامانه مراجعه نمایند.

وی افزود : در شهرستان سرپلذهاب تا به امروز درخواستی برای ثبت موکب در شهرستان انجام نشده است. 

 

فرماندار شهرستان اذعان داشت : زیر ساخت های لازم برای میزبانی از زائرین اربعین درشهرستان پیش بینی شده و شهرستان با فراهم نمودن تمهیدات لازم آماده پذیرایی از زائرین است.

 

ایشان بابیان اینکه ۸ نقطه در شهرستان و مسیر  قصر شیرین برای استقرار موکب آماده و پیش بینی شده است ادامه داد: ۷ کمیته در خصوص موکب ها و خدمات به زوار اربعین حسینی تشکیل شده است که بطور دقیق مورد نظارت و بازرسی فرماندار و امام جمعه قرار می گیرد.

 

جمالی نیا تصریح کرد : ادارات راهداری،برق و آبفا بطور کامل و در شرایط بسیار مناسب به سر میبرند و همگی آماده خدمت به زوار اربعین هستند.

وی درپایان افزود : پیش بینی میشود بیش از ۵۰۰ هزار نفر زائر وارد شهرستان سرپلذهاب شده وازاین مسیر برای ورود به مرز خسروی استفاده کنند.اوقات شرعی
آب و هوا