نسخه آزمایشی

فرماندار شهرستان سرپلذهاب؛

فلسفه وجود کارگروه سلامت حفظ وارتقاء سطح سلامت شهرستان است / بهداشت و سلامت هدیه ای به نسل بعدی است


فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت : فلسفه وجودی وماهیت کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان حفظ وارتقاء سطح سلامت شهرستان است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب؛محبت جمالی نیا در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان اظهارداشت : فلسفه وجود شورای سلامت حفظ وارتقاء سلامت شهرستان ، بهبود کیفیت زندگی مردم بعنوان یک اولویت مهم ، اتخاذ تدابیر مناسب بعداشتی ، وحمایت از ایده های جدید حوزه سلامت است.

وی افزود :بهداشت هدیه وارزانی این نسل به نسل بعدی است لذا اگر ما در مسائل بهداشتی بد عمل کنیم سلامت وبهداست نسل بعدی را با چالش و مشکلاتی روبرو خواهیم کرد .

 

 

فرماندار شهرستان تصریح کرد :سلامت بعد ازامنیت مهمترین و بزرگترین موضوع یک زندگی سالم است که باید مورد توجه ویژه مسئولین قرارگیرد.

وی ادامه داد : نظارت بر بهداشت مراکز درمانی در حوزه سلامت شهرستان،نظارت بر آب آشامیدنی شهرستان ، نظارت بر بهداشت اماکن ورزشی، نظارت بر کارگاههای تولید موادغذایی و توزیع آن ازموارد مهم در حفظ سلامت شهرستان است. 

جمالی نیا خاطرنسان کرد : در بحث سلامت شهرستان از کسی کوتاهی پذیرفته نمی شود و همه باید در برابرمر قانون مربوط به سلامت شهرستان پاسخگو باشند.

 اوقات شرعی
آب و هوا