نسخه آزمایشیمراسم افتتاح مدرسه روستای حسن سلیمان سرپل ذهاب برگزار شد


مراسم افتتاح مدرسه روستای حسن سلیمان سرپل ذهاب حضور مردم این روستا و مسئولین شهرستانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب ؛معاون سیاسی فرماندار در این مراسم اظهارداشت: کشور های که امروز در حال توسعه بوده و پله های ترقی و پیشرفت را می پیمایند قطعا حاصل آموزش مفید و تربیت صحیح افراد آن جامعه در کلاس های درس می باشد.

پیر کرمی افزود: مدارس پیشرفته مکانیست که کودکان می توانند در آن رشد کرده و اصول انسانی را یاد گرفته و در نهایت پیشرفت یه کشور را حاصل کنند.

‌وی تصریح کرد: آمار های کشور نشان میدهد بیش از ۱۲ میلیون نفر دانش آموز در کشور وجود دارد که سرانه فضای آموزشی موجود پایین تر از حد استاندارد آن بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش میباشد لذا ورود خیرین نیکوکار مدرسه ساز گام مهمی در جهت افزایش سرانه فضای آموزشی موجود و نوسازی مدارس فرسوده کشور است.

ایشان با بیان اینکه زلزله بسیاری از مدارس شهرستان را تخریب کرد ادامه داد: برنامه ریزی مناسب خیرین و دولت باعث فرصت سازی از تهدید زلزله در شهرستان شد و بسیاری از مدارس فرسوده که در زلزله آسیب ندیده بود نیز نوسازی گردید .

 

مراسم افتتاح مدرسه سه کلاسه روستای حسن سلیمان باحضور معاون سیاسی فرماندار ، مدیر کل نوسازی مدارس استان ،مدیر آموزش و پرورش شهرستان ،خیرین و جمعی از مدیران سرپلذهاب برگزار گردیداوقات شرعی
آب و هوا