نسخه آزمایشی

به مناسبت اولین روز از هفته دولت:

مسئولین دستگاه های اجرایی سرپلذهاب با امام جمعه شهرستان دیدار کردند


به مناسبت اولین روز از هفته دولت مسئولین دستگاه های اجرایی سرپلذهاب با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب؛فرماندار سرپلذهاب در این دیدار ضمن یادآوری رشادت ها و دلاورمردی های شهیدان باهنر ورجایی و گرامیداشت هفته دولت گفت: دولت ها در تثبیت حکومت اسلامی نقش اساسی دارند،دولتی اسلامی باشد قطعا جامعیتش بیشتراست به همین جهت با صداقت به عمل و خدمتگزار مردم در خور مسئولیت خویش باشیم.

 

وی ضمن اشاره به حکومت باعدالت حضرت علی(ع) و تاکید بر الگوگیری افزود: با توجه به وسعت میدانی شهرستان زلزله زده سرپلذهاب و حجم آلام و خسارات وارد شده،در سال ۹۷ مسئولین شهرسرپلذهاب خود را خادم مردم دانستند به نیازها و مطالبات مردم جامع عمل پوشاندند و امید است با همین عملکرد و پتانسیل نگاه ویژه ای به سیاست های کلی نظام داشته باشند.

فرماندار سرپلذهاب گفت: اتحاد ،انسجام و وحدت با قوت بالایی در بین فرقه های مذهبی مختلف در سرپلذهاب و مسئولین وجود دارد و درتثبیت جامعه ،گردهمایی ها،جشنواره ها و مراسمات با همفکری امام‌جمعه شهرستان رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستانی عاری از هرگونه مشکلات و گرفتاری های خاص ریشه ای هستیم.

 

وی عملکرد مسئولین دستگاه های اجرایی سرپلذهاب در سال۹۷ مثبت ارزیابی کرد و گفت:هر آنچه منافعیت عمومی است جامعیت ببخشیم و الزام به قانون عمل کنیم، با نگاه شرعی و اسلامی لایه های اجتماعی تکامل یافته را جامعه عمل بپوشانیم.

 

در ادامه امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب، انقلاب جمهوری اسلامی توجه خاص اهل بیت و انبیاءالهی عنوان کرد و گفت: بیداری اسلامی در بسیاری ازکشورها شکل گرفت اما نتوانست به بلوغ برسد و شعارها و آرمان های اصلی خودش را حفظ کند و به انحراف کشیده و مصادره شد اما انقلاب اسلامی با۴۰سال قدمت مشکلات پشت سرگذاشت و به فضل خدا وارد چهل ساله دوم شد.

 

وی افزود: در طول تاریخ بی سابقه ترین حجمه های دشمن به جمهوری اسلامی شده و دراین بین ما مسئولین وظیفه داریم به وظیفه مسئولیتی خود خوب عمل کنیم و لذا مسئولین در خط مقدم انقلاب هستند باید با مسئولیت پذیری به وظایف خطیرخود با درایت عمل کنند.

وی دو عامل نزدیکی به امام زمان.عج. که باید با صداقت و نگاه خاص و بدون تکبرانجام گیرد را عزاداری و اشک ریختن و تمسک و توسل به امام حسین.ع. و خدمت به مردم عنوان کرد و گفت:مسئولین شهرستان سرپلذهاب در زمان بحران زلزله با خدمت رسانی صادقانه سنگ‌تمام گذاشتند و سرپلذهاب را به سمت بحران و آبادانی کشاندند و این جای تقدیر و تشکر دارد.اوقات شرعی
آب و هوا