نسخه آزمایشی

فرماندار سرپلذهاب؛

نمازجمعه باعث روشنگری وهدایت جهان اسلام شده است


فرماندار سرپلذهاب گفت :نمازجمعه باعث روشنگری وهدایت جهان اسلام و حلال مشکلات جامعه شده است.

به گزارش روابط عمومی فرماندری سرپلذهاب؛ مهندس جمالی نیا در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن گرامیداشت سالگرد اقامه اولین نماز جمعه کشور اظهار داشت: نماز جمعه پشتوانه محکم نظام و اسلام و مخصوصاً نمایش عبادی سیاسی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران لوده و یکی از عوامل موثر و تاثیرگذار در پیشبرد انقلاب اسلامی با هدایتگری امامان جمعه در نماز جمعه می باشد .

وی افزود:  امروز به برکت نماز جمعه توطئه های خائنانه و ترفندها و تهدیدات دشمنان را از بدو انقلاب تاکنون شناخته و آنها را یکی پس از دیگری خنثی ساخته ایم.

 

 ایشان بابیان اینکه دین مبین اسلام به انسجام و وحدت و همبستگی مسلمانان تأکید بسیاری داردادامه داد: قطعاً راه تحقق و روش رسیدن به این انسجام و وحدت، برپایی هرچه باشکوه تر نماز جمعه می باشد که باعث روشنگری و هدایت جهان اسلام و حلال مشکلات جامعه اسلامی شده است .

فرماندار شهرستان تصریح کرد: آنچه که امروز مهم و ارزنده است زنده شدن نماز جمعه به برکت نظام انقلاب اسلامی است که باعث شور و شعور و آگاهی و ایمان مردم خداجو شده و برکات و ثمرات فراوانی را در مناطق سرزمینی از سرپل ذهاب گرفته تا گستردگی کشور و مجامع بین‌المللی داشته است .

وی بابیان اینکه این فریضه ارزشمند از برکات قیام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است ادامه داد: نمازجمعه رسانه‌ای کارآمد و پیشرفته‌تر از رسانه های جمعی و فضای مجازی و همچنان بعد از چهل سال به صورت ویژه تاثیر گذار می باشد و فاصله زیادی از سایر رسانه‌ها در اثرگذاری و هدایت سیاستهای روز جامعه و کشور و دنیا دارد و در افکار عمومی نفوذ بسیاری دارد.اوقات شرعی
آب و هوا