نسخه آزمایشیهمایش وحدت و بصیرت درسرپل ذهاب با حضور مسئولان استان و شهرستان سرپلذهاب برگزار شد


همایش وحدت و بصیرت درسرپل ذهاب با حضور مسئولان استان و شهرستان سرپلذهاب در محل مصلی نماز جمعه شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب؛ در این مراسم که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری استان کرمانشاه، فرماندار سرپلذهاب  و مدیران ، مسئولان و اراشد نظامی و انتظامی در محل مصلی شهرستان سرپلذهاب برگزار شد سخنران الهی تبارمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه  گفت: دشمن درصدد ایجاد تفرقه در بین مسلمانان برای رسیدن به اهداف شوم خود است.

وی افزود: پیداکردن اشتراکها و پافشاری برآن و عمل کردن به آنها هنر ما در حفظ وحدت اسلامی است و لذا ما امروز درسایه وحدت اسلامی در نقاط مختلف منطقه خاورمیانه در برابر دشمن ایستاده ایم.

وی با بیان اینکه وحدت ما با خون ما نوشته شده است ، بیان کرد: دوران پرافتخار دفاع مقدس مملو از تصاویر زیبای وحدت اسلامی مذاهب مختلف اسلامی ،ادیان گوناگون و افکار و عقایدمختلف  کشور است

 

ایشان گفت: خروج آمریکا از برجام اعلام رسمی جنگ با کشور بود و رئیس جمهورآمریکا وعده های تابستان داغ ، ۱۳ آبان ، ندیدن ۴۰ سالگی انقلاب و ... را برای کشور داد اما ایران اسلامی با حفظ وحدت اسلامی دشمن را دررسیدن به اهدافش ناکام گذاشت.

الهی تبار ، امام جمعه کرمانشاه نعمت بزرگی برای استان و محور انسجام واتحاد استان عنوان کرد و گفت:  درزلزله سال ۱۳۹۶ در شهرستان انسجام ملی شکل گرفت انسجام یگانهای نظامی و انتظامی و نیروهای امدادی و درمانی و... شکل گرفت.

 

وی همچنین گفت: امام جمعه سرپلذهاب هم محور وحدت در شهرستان بود هم وضعیت مناطق زلزله زده را به خوبی مدیریت کرد که قابل تقدیراست و همچنین امام جمعه اهل سنت سرپلذهاب نیز در تقویت وتحکیم وحدت اسلامی نقش بسیار مهمی داشت که بسیار ارزشمند بود و جا دارد ازایشان تقدیرکنم.

سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (‌ص) استان کرمانشاه دراین مراسم اذعان داشت: تفرقه وانشقاق بین مذاهب مختلف اسلامی تلاش دشمن برای نفوذ دربین مسلمانان بود

 

وی گفت: نفوذ دربین مسلمانان باعث شد که دشمن چهره ی بدی را ازدین اسلام به دنیا نشان دهد و لذا اختلافات کوچک بین مذاهب اسلامی نباید بزرگ شود که دشمن بتواند از آن برای نفوذ در جوامع اسلامی استفاده کند.

 اوقات شرعی
آب و هوا