نسخه آزمایشیویژه برنامه هفته کودک با حضور فرماندار سرپلذهاب ، مسئولین و کودکان درمحل پارک نشاط سرپل ذهاب برگزار شد


ویژه برنامه هفته کودک با حضور فرماندار ، مسئولین و کودک های مهدکودک و دبستان ها در محل پارک نشاط شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب؛ در حاشیه برگزاری این برنامه فرماندار سرپل ذهاب ضمن گرامیداشت هفته کودک ،گفت:  کودکان و نوجوانان بزرگترین سرمایه‌های جامعه هستند و اگر بخواهیم جامعه سالم داشته باشیم باید روی پروش فکر آینده‌سازان کار کنیم و برای آنها برنامه داشته باشیم.

 

محبت جمالی نیا گفت: در سطح کلان به مقوله بسیار مهم فرهنگ و فرهنگ‌سازی در بین کودکان و نوجوانان کمتر توجه می‌شود، اگر زیرساخت جامعه که همین کودکان و نوجوانان هستند درست تربیت شوند جامعه‌ آینده سالم و عاری از آسیب خواهد بود.

 

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان در ادامه گفت:  کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان به عنوان متولی تخصصی کودکان و نوجوانان، کار خود را از سال 81 در شهرستان آغاز کرده و در این مسیر فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده است.

 

شامحمدی افزود:  انتظار داریم دستگاه‌های متولی کارهای کودک و نوجوان همه همسو و در کنار هم حرکت کنند تا ضمن جلوگیری از موازی‌کاری‌ زمینه برای تحقق اهداف در حوزه کودکان و نوجوانان را فراهم سازیم.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر کانون پرورش فکری شهرستان به تجهیزات مورد نیاز کودکان با شرایط ویژه تجهیز شده و درروز جهانی کودک ضمن عضویت رایگان ایام شادی برای این کودکان در طی هفته فراهم خواهد شد.

 

گفتنی است ، برگزاری مسابقات فرهنگی و ادبی ، به پرواز درآمدن بادکنک با رونوشت پیام عاشورایی، مسابقه ورزشی،استفاده رایگان از وسایل بازی و و اهداء جوایزو تجلیل از همه کودک ها حاضر در برنامه ازبرنامه های پایانی این مراسم بود.اوقات شرعی
آب و هوا