نسخه آزمایشیتحقق وعده گازرسانی صد درصدی به روستاهای سنقروکلیایی/  سنقروکلیایی اولین شهرستان سبز استان در فهرست گازرسانی کشور قرار گرفت


فرماندار سنقروکلیایی از تحقق گازرسانی ١٠٠ درصدی به روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: تمامی ٢١٢ روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنقروکلیایی، غلامرضا مرتضوی با اشاره به واگذاری ۱۲ هزار اشتراک از سال ۹۲ تاکنون و گازرسانی به ١٩۶ روستا، گفت: با اجرای پروژه‌های گازرسانی در این شهرستان اکنون بیش از ٣٢ هزار مشترک روستایی و شهری از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

 

وی افزود: گازرسانی در شهرستان سنقر و کلیایی با توجه به موقعیت جغرافیایی و با وجود کوهستانی و سردسیر بودن منطقه همواره سختی هایی را به همراه داشته که با تلاش بی‌وقفه خدمتگزاران و خادمین این حوزه اکنون صددرصد روستاهای این شهرستان از گاز طبیعی برخوردار هستند. 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد: سنقروکلیایی اولین شهرستان سبز استان است که در فهرست تکمیل گازرسانی کشور قرار گرفته است. 

 

وی افزود: جهش بزرگ دولت در گازرسانی به روستاها با ضریب نفوذ ١٠٠ درصدی به قدری چشم‌گیر است که این رقم در مقایسه با ٨ سال پیش در شهرستان تنها به مقدار ۱۰ درصد بود.

 

فرماندار سنقروکلیایی در پایان ضمن اشاره به تحقق این دستاورد در سایه همدلی همگانی از پیگیری های استاندار محترم و زحمات نماینده محترم مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مسئولین و دست اندرکارانِ تحقق این مهم تقدیر و تشکر کرد.اوقات شرعی
آب و هوا