نسخه آزمایشیپیام فرماندار سنقروکلیایی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی معلولان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنقروکلیایی، غلامرضا مرتضوی در پیامی روز جهانی معلولان را تبریک گفت:

متن پیام به این شرح است:

روز جهانی معلولان فرصتی مغتنم برای ظهور و بروز شایستگی های افرادی است که هم در عمل و هم در اندیشه ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست و با وجود برخی نقص عضو ها، اما با برخورداری از اراده راسخ و پولادین می توان به قله های افتخار و امید رسید و با صبر و حوصله بیش تر و اراده استوار، بر مشکلات خود فایق آیند؛ زیرا اراده مستحکم، رمز موفقیت است. اراده و پشتکار واژه‌هایی هستند که در زندگی افراد معلول رنگ و بوی دیگری دارند، افرادی که هر کدام‌شان در برابر نگاه‌ها و مشکلات پیش رو، قهرمان دنیای پیرامون‌شان هستند. در این میان بسیارند معلولینی که توانسته‌اند در عرصه‌های مختلف اجتماعی و علمی موفقیت‌های بی‌نظیری کسب کنند.

اینجانب ضمن بزرگداشت این روز و تبریک آن به تمامی افراد دارای معلولیت و خانواده ‌های محترم و صبورشان و قدردانی از زحمات خادمین این عرصه، حضور پر برکت این عزیزان را در عرصه های مهم اجتماعی ارج نهاده و از درگاه ایزد منان توفیقات روز افزون و سربلندی آنان را خواستارم.

امیدوارم در سایه تحقق خرد جمعی و همکاری بین بخشی، زمینه های لازم برای تحقق هر چه بیشتر قانون حمایت از افراد دارای معلولیت و استفاده بهینه از خدمات و امکانات عمومی برای جامعه معلولین فراهم گردد.

✍️غلامرضا مرتضوی
فرماندار شهرستان سنقروکلیاییاوقات شرعی
آب و هوا